biography.

22. prosince 2015 v 10:36

Emma Rose Roberts se narodila 10. února 1991, Rhinebeck, New York, USA. Emma je americká herečka a zpěvačka. Věnuje se prozatím oběma svým uměleckým oborům, herectví a zpěvu. Vůbec poprvé se na filmovém plátně objevila v roce 2001 ve snímku Kokain, kde ztvárnila dceru postavy Johnnyho Deppa. V roce 2004 přišla první velká role s televizním seriálem Neslavná, který vysílala satelitní televizní stanice Nickelodeon. Za roli Addie Singerové získala nominaci na Teen Choice Award a několik nominací na cenu Young Artist Award.

Zahrála si také jednu z hlavních rolích ve filmu Aquamarine, dále v roce 2008 vystupovala ve filmu Puberťačka. O rok později si zahrála po boku Jakea T. Austina ve filmu Hotel pro psy. V roce 2010 se stala součástí hvězdně obsazeného filmu Na sv. Valentýna, v němž si zahrála se svojí tetou Julií Robertsovou. S Freddiem Highmorem si zahrála ve filmu Něco jako komedie. V roce 2011 si zahrála roli Jill Robertsové ve filmu Vřískot 4. S Jennifer Anistonovou a Jasonem Sudeikisem si zahrála ve velmi úspěšném filmu Millerovi na tripu.

V roce 2013 získala roli v americkém seriálu American Horror Story. V roce 2015 bylo oznámeno, že si zahraje roli v připravovaném seriálu stanice Fox Scream Queens, po boku Lei Michele, Jamieho Lee Curtise a Joea Manganiella.

Na natáčení filmu Adult World se seznámila s hercem Evanem Petersem. Dvojice se v prosinci roku 2013 zasnoubila.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.